Cesarstwo Rzymskie, follis, 311

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:26:00
307441
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311, follis, 311, Cyzicus, AW: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, GAL MAXIMIANVS P F AVG; Rw: Geniusz stojący w lewo, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO AVGVSTI, w odcinku MKV, z lewej B, z prawej trzy kropki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.2 mm, 6.85 g, patyna, nierówno wycięty krążek
Literatura: RIC 65

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 132

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł