Cesarstwo Rzymskie, denar, 222

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:23:20
308058
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer 222-235, denar, 222, Rzym, Aw: Głowa cesarza zwrócona w prawo i napis IMP C M AVR SEV ALEXAND AVG, Rw: Siedząca Salus w lewo przed ołtarzem, wokoło SALVS PVBLICA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.13 g, delikatna patyna, niewielkie wyszczerbienie, ale ładnie zachowany
Literatura: RIC 178d, C. 530

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 182

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  190 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  110 zł
9)  90 zł