Cesarstwo Rzymskie, denar, 164-169
Cena wylicytowana: 150 zł
308104
Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) 164-182, denar, 164-169, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, LVCILLA AVGVSTA; Rw: Wenus stojąca w lewo, trzymająca Wiktorię i tarczę, VENVS VICTRIX |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, 2.29 g, patyna |
RIC 786, C. 89 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 154
1) 150 zł
2) 150 zł
3) 125 zł
4) 100 zł
5) 90 zł
min |