Cesarstwo Rzymskie, as, 88

Cesarstwo Rzymskie, as, 88

Cesarstwo Rzymskie, as, 88

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:19:40
308107
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Domicjan 81-96, as, 88, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawi, IMP CAES DOMIT AVG GERM-P M TR P VIII CENS PER P P, Rw: Domicjan stojący w lewo, trzmający ręke nad ołtarzem, z lewej, stojące w prawo postacie grające na instrumentach (lira i flet), [COS XIIII LVD SAEC FEC], w odcinku S C
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.9 mm, 12.09 g, zielona patyna
Literatura: RIC² 623

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 187

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  105 zł