Republika Rzymska, denar, 48 pne

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:18:40
308099
Opis: Republika Rzymska - D. Iunius Brutus Albinus 48 pne, denar, 48 pne, Rzym, Aw: Głowa A. Postumiusa w prawo, A. POSTVMIVS COS; Rw: W wieńcu z kłosów zboża napis ALBINV BRVTI F.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.95 g, patyna, ładnie zachowany i rzadki
Literatura: Craw. 450/3b, Albert 1398

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 283

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  1 100 zł
5)  1 000 zł
6)  960 zł
7)  920 zł