Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. II-III w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:17:20
308052
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. II-III w., Aw: Popiersie władcy w lewo, pseudolegenda, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, pseudolegenda
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 19.1 mm, 2.98 g, pierwotnym zastosowaniem imitacji była najprawdopodobniej funkcja ozdobna, otwór
Literatura: Anokhin 15 - podobne

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  150 zł
4)  125 zł
5)  60 zł