wydawnictwa polskie, Mikołajczyk Andrzej – Leksykon Numizmatyczny, Warszawa-Łódź 1994, ISBN 830..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:06:00
92019
Opis: wydawnictwa polskie, Mikołajczyk Andrzej – Leksykon Numizmatyczny, Warszawa-Łódź 1994, ISBN 8301097108
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 362 strony formatu B5, twarda oprawa, bardzo wartościowa książka z wyjaśnieniami tysięcy pojęć z zakresu numizmatyki, lekko przybrudzona okładka

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 209

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  40 zł
6)  28 zł
7)  26 zł
8)  24 zł