wydawnictwa zagraniczne, Durov V.A. Russian and Soviet military awards order of Lenin state; (В.А. ..

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:05:40
308164
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Durov V.A. Russian and Soviet military awards order of Lenin state; (В.А. Дуров - Русские и Советские боевые награды), History Museum, Wniesztorgizdat 1989
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 103 strony, oprawa kartonowa, liczne ilustracje, podpisy po rosyjsku i angielsku, naddarcie okładki

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 145

1)  12 zł