Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:03:20
92024
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Shafer Neil, Cuhaj George S. – Standard Catalog of World Paper Money, vol. III, Modern Issues 1961-Date, 9 edycja, Iola 2003, ISBN 0873495918
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 924 strony formatu A4, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany klasyczny katalog na banknoty świata, wewnątrz ekslibris WCN, lekko pozaginane rogi i przegięty grzbiet

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 212

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  36 zł