wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Katalog monet Rosji i państw byłego Związku Radzieck..

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:02:20
92020
Opis: wydawnictwa polskie, Parchimowicz Janusz – Katalog monet Rosji i państw byłego Związku Radzieckiego/Katalog monet Mikołaja II cara Rosji 1894-1917, Szczecin 2016, ISBN 9788387355838
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 + 13 stron, format B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 446

1)  22 zł
2)  20 zł