wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:01:40
92006
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 292

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  48 zł