wydawnictwa polskie, Wojciech Stela - Polskie ordery i odznaczenia, vol. VI, Warszawa, ISBN 978..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 20:05:00
91997
Opis: wydawnictwa polskie, Wojciech Stela - Polskie ordery i odznaczenia, vol. VI, Warszawa, ISBN 9788390662862
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 413 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, bardzo bogato ilustrowane i szczegółowe opracowanie dotyczące Orderu Orła Białego, Orderu Św. Stanisława, Orderu Odrodzenia Polski, oraz Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 88

1)  90 zł
2)  85 zł