Polska, plakieta - Stanisław Leszczyński, 1988

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:47:20
307545
Opis: Polska - XX w., plakieta - Stanisław Leszczyński, 1988, Warszawa, plakieta projektu P.Gorola, wybita z okazji XXIII Zjazdu Prezesów Numizmatyków PTAiN Poznań 1988
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 55.0 x 89.9 mm, 200.63 g
Literatura: Paszkowycz 31/88

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 352

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  75 zł
4)  75 zł
5)  50 zł