Polska, plakieta - Stanisław August Poniatowski, 1987

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:47:00
307541
Opis: Polska - XX w., plakieta - Stanisław August Poniatowski, 1987, Warszawa, projektu P.Gorola z okazji XXII Zjazdu Prezesów Numizmatyków PTAiN Warszawa 1987
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 55.2 x 90.2 mm, 190.66 g
Literatura: Paszkowycz 20/87

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 354

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł