Polska, plakieta - marszałek Józef Piłsudski, 1931

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:46:00
307547
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, plakieta - marszałek Józef Piłsudski, 1931, Warszawa, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI / znak Mennicy Państwowej, plakieta autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.8 x 101.8 mm, 195.66 g
Literatura: Strzałkowski Plakiety 41f

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 878

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  90 zł