Polska, medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:37:20
307930
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979, Aw: Widok Zamku Królewskiego z Kolumną Zygmunta, ZAMEK KRÓLEWSKI UDOSTĘPNIONY SPOŁECZEŃSTWU / W XXXV ROCZNICĘ PRL - 22•VII•1979, Rw: PRZYRZEKAMY CI, / NA GRUZY TWYCH / NAJPIĘKNIEJSZYCH DLA NAS / GMACHÓW, ŻE WYSIŁKIEM, NA / JAKI TYLKO ZDOŁA SIĘ ZDOBYĆ / NARÓD, WZNIESIEMY POMNIK / GODNY TWOJEJ / SŁAWY DZIEJOWEJ, / WARSZAWO!, niżej punca srebra i punca S-2
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 50.3 mm, 37.06 g

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  48 zł