Niemcy, medal Adolf Hitler, 1938

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:35:40
307785
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, medal Adolf Hitler, 1938, Berlin, Aw: Popiersie w prawo, sygnatura F. Bever, Unser Führer Adolf Hitler, Rw: Swastykana której głowa orła, na szyi ptaka 1933, z boków 29•9• - 1938, wokół 30. januar 1933 • 16. märz 1935 • 12/13. märz 1938, wokół + Ein Volk + Ein Reich + Ein Führer, na obrzeżu nabite 835 PR MUNZE BERLIN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '835', 36.5 mm, 24.68 g, medal lekko czyszczony, rysy przy popiersiu

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1028

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  430 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  150 zł