Niemcy, medal na pamiątkę 70. urodzin i 50. lat służby Ottona von Bismarcka, 1885

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:34:00
307784
Opis: Niemcy - Wilhelm I 1861-1888, medal na pamiątkę 70. urodzin i 50. lat służby Ottona von Bismarcka, 1885, Aw: Popiersie Bismarcka w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura K. SCHWENZER, REICHSKANZLER FÜRST BISMARCK - 4. JUNI 1835 - PATRIAE INSERVIENDO CONSUMOR - 4. JUNI 1885, Rw: W ozdobnym polu herb Bismarcków, na dole 1815 1. APRIL 1885
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.2 mm, 26.28 g, drobne uderzenia rantu

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 169

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  50 zł
8)  46 zł