Niemcy, medal pamiątkowy

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, medal pamiątkowy

Niemcy, medal pamiątkowy

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:32:40
307921
Opis: Niemcy - Norymberga, medal pamiątkowy, Norymberga, Aw: Popiersie 1/3 w prawo, z lewej NAT. 8. MAI / 1828 / GENOVAE, z prawej MOTR 22. OCT. / 1910 / HEIDENIAE / REIP. HELVETIAE, na dole z lewej sygnatura L. CHR. LAUER NUERNBERG, JOANNES HENRICUS DUNANT • PROMOTOR CONVENTIONIS GENEVENSIS / FUNDATOR OPERIS - CRUCIS RUBRAE, Rw: Żołnierz opatrujący rannego na polu bitwy, nad nimi anioł nad którym krzyż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.2 mm, 81.99 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 205

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  38 zł
9)  36 zł