Szwecja, zestaw 2 x szeląg, bez daty

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:20:00
306893
Opis: Szwecja - Jan III 1568-1592, zestaw 2 x szeląg, bez daty, Tallinn (Rewel)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, razem 2 sztuki
Literatura: SB 43b

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 73

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł