Niemcy, 5 marek pamiątkowe, 1903 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 3 600 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:13:00
307552
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Ernest 1853-1908, 5 marek pamiątkowe, 1903 A, Berlin, stemple lustrzane, wybite na 50-lecie panowania
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku firmy PCGS 291021.63/82218517 z oceną PR63, delikatne mikroryski i patyna, nakład tylko 300 egzemplarzy
Literatura: AKS 67, Jaeger 144

Cena końcowa: 3 600 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 520

1)  3 600 zł
2)  3 500 zł
3)  3 400 zł
4)  3 300 zł
5)  3 200 zł
6)  3 000 zł