Niemcy, XVI gute grosch. (XVI dobrych groszy), 1792 MC

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:06:20
307564
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Karol Wilhelm Ferdynand 1780-1806, XVI gute grosch. (XVI dobrych groszy), 1792 MC
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 13.91 g, patyna, mało czytelny napis tuszem w tle, ale ładnie zachowane
Literatura: Welter 2911

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 129

1)  310 zł
2)  300 zł