Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A

Niemcy, 20 krajcarów, 1769 A

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:03:20
307558
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, 20 krajcarów, 1769 A, Amberg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Hahn H.324, Schön 111b

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 71

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  85 zł
4)  65 zł