Śląsk, 24 krajcary, 1623

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 24 krajcary, 1623

Śląsk, 24 krajcary, 1623

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:52:00
307484
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Ferdynand II 1619-1637, 24 krajcary, 1623, nieokreślona mennica lenna
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna, krążek z końcówki blaszki, pęknięcie
Literatura: E.-M. I.127 (R), Herinek 979a, F.u S. 173

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 90

1)  125 zł
2)  120 zł