Pomorze, podwójny szeląg, 1658

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:46:00
306935
Opis: Pomorze - pod zwierzchnictwem szwedzkim - Karol X Gustaw 1654-1660, podwójny szeląg, 1658, Szczecin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Gib.-Wit. KX.ps.58.1.c (R4)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 201

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  100 zł