Polska, 5 złotych, 1938

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:23:40
307363
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 111

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  65 zł
6)  60 zł