Polska, 10 złotych, 1938

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:16:40
307603
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowany, rzadki rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 290

1)  780 zł
2)  780 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  430 zł
6)  420 zł
7)  410 zł
8)  370 zł
9)  350 zł
10)  320 zł
11)  300 zł
12)  280 zł
13)  260 zł
14)  240 zł