Polska, 10 złotych, 1937

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:15:40
307647
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1937, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękna moneta w pudełku NGC 3997146-029 z oceną MS 62
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 517

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  490 zł
5)  470 zł
6)  450 zł
7)  360 zł
8)  350 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  165 zł
12)  135 zł
13)  105 zł
14)  95 zł
15)  90 zł