Polska, ort, 1756 EC

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:06:20
307476
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, efraimek, masywne popiersie króla z szeroką koroną, bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z trzema kropkami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Kahnt 689 var. c

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 168

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  135 zł
4)  110 zł
5)  95 zł