Polska, grosz, 1652

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1652

Polska, grosz, 1652

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:04:00
308085
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, grosz, 1652, Wilno, cyfra I oraz herb Gozdawa pod Pogonią, wariant z końcówką awersu PO M D L
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo rzadki, szczególnie centrycznie wybity i z ładnym blaskiem menniczym
Literatura: Kop. 3609 (R2), Ivanauskas 4JK5-4 (RR), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 299

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  520 zł
6)  500 zł
7)  490 zł
8)  480 zł