Polska, ort, 1624

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:00:00
307978
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1624, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, data przebita z 1623 roku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko czyszczony
Literatura: CNG 167.IIf, Shatalin GD24a-16, Kop. Z.III.W. 1488 (R1)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 275

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  135 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  100 zł
14)  90 zł