Polska, ort, 1623

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:59:40
307977
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, bez kropki przed SIGIS, data skrócona nad herbem miasta, końcówka napisu PR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki grynszpanu na awersie, czyszczony
Literatura: CNG 167a, Shatalin GD23e-2, Kop. Z.III.W. 1487 (R)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 190

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  190 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  110 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł