Polska, denar, 1612

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, denar, 1612

Polska, denar, 1612

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:58:20
307469
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1612, Poznań, skrócona data 1-Z po bokach kluczy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna, czytelny egzemplarz
Literatura: Kop. 7964 (R5), Kopicki (ZIIIW) 1656 (R4), Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 189

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  195 zł
4)  155 zł
5)  135 zł