Polska, denar, 1610

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, denar, 1610

Polska, denar, 1610

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:58:00
307470
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1610, Poznań
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: podgięty, delikatna patyna
Literatura: Kop. 7961 (R5), Kopicki (ZIIIW) 1652 (R5), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  105 zł