Polska, trojak, 1594

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:56:40
307464
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Bydgoszcz, odmiana z napisem SIG 3 i bez liter V-I
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger B.94.2.a (R)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  155 zł
4)  125 zł
5)  95 zł
6)  70 zł
7)  60 zł