Polska, trojak, 1596

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:55:40
307465
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Poznań, u dołu rewersu skrócona data, wąska głowa króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierównomierna, ciemna patyna
Literatura: Iger P.96.4.a

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł