Śląsk, halerz, XV w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, halerz, XV w.

Śląsk, halerz, XV w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:45:40
307660
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowsko-Żagańskie - nieznany władca z poł. XV w., halerz, XV w., Kożuchów, Aw: Gotycka litera M z kulką, Rw: Wieża
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 11.4 mm, 0.32 g
Literatura: Frynas S.Glog.6.1, Kop 8644 (R), Fbg 267, FbgCDS 638

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  44 zł
6)  38 zł