Polska, bon na 10 centów, 1.07.1969

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:26:40
307587
Opis: Polska - Bony towarowe - Bank Polska Kasa Opieki S.A., bon na 10 centów, 1.07.1969, seria GB, numeracja 0798060
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ślady po złamaniach, po konserwacji
Literatura: Miłczak B14c

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 94

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  16 zł
5)  7 zł