Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 20:09:00
303392
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259206
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamany lewy dolny rógm ugięcia, zagniecenia i małe przebarwienia papieru, ale rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 109

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  34 zł
4)  26 zł
5)  24 zł