Polska, medal Mikołaj Kopernik, 1973

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 22:12:40
305251
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal Mikołaj Kopernik, 1973, Aw: Popiersie Kopernika 1/3 w lewo, za głową sygnatura CAETANI, MIKOŁAJ KOPERNIK 1473-1543, Rw: Astronauta w kasku i kombinezonie z napisem USA na piersi, w tle układ słoneczny, POLISH AMERICAN NUMISMATIC ASSOSIATION 1973, na obrzeżu nabite 141
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 62.1 mm, 130.26 g, medal w oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 761

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  580 zł
4)  400 zł
5)  310 zł
6)  190 zł
7)  180 zł