Śląsk, 1 krajcar, 1680 LPH

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 1 krajcar, 1680 LPH

Śląsk, 1 krajcar, 1680 LPH

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:31:20
306477
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Fryderyk Heski 1671-1682, 1 krajcar, 1680 LPH, Nysa
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2715

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 650

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  115 zł
9)  95 zł
10)  80 zł
11)  70 zł