Polska, medal upamiętniający przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza do Krakowa, 1890

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 22:12:00
305307
Opis: Polska - XIX wiek - Galicja, medal upamiętniający przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza do Krakowa, 1890, Kraków, medal projektu Felicjana Wojtycha; Aw:Popiersie Adama Mickiewicza 3/4 w lewo, wokół ADAM MICKIEWICZ - * 1798+1855-1890, wokół wieniec z czterema tarczami herbowymi, Rw: Widok Wawelu, u góry TO OBROŃCA-WSKRZESICIEL NARODU, na dole sygnatura F.WOJTYCH KRAKÓW
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.3 mm, 18.52 g, uszkodzenia tła na rewersie
Literatura: Chomyn 1012

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 238

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  80 zł
4)  75 zł
5)  75 zł
6)  65 zł