Niemcy, medal na pamiątkę hiperinflacji w Niemczech, po 1923

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 22:09:20
305304
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, medal na pamiątkę hiperinflacji w Niemczech, po 1923, Aw: Rodzina z dzieckiem, w tle żywopłot cierniowy, na dole sygnatura MM, DES DEUTSCHEN VOLKES LEIDENSWEG, Rw: Tonący statek nad którym, AM 1. DEZEMBER 1923 KOSTETEN IN PAPIERMARK / 1 PFUND BROT / 260 MILLIARD. / 1 PFUND FLEISCH / 3,2 BILLIONEN / 1 GOLDMARK / 1 BILLION
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 31.8 mm, 9.33 g

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 141

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  18 zł