Rosja, rubel, 1913 BC

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1913 BC

Rosja, rubel, 1913 BC

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 22:01:00
207318
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 BC, Petersburg, 300. lecie dynastii Romanowych
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 149

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  320 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  210 zł