Rosja, rubel, 1913 BC

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1913 BC

Rosja, rubel, 1913 BC

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 22:00:40
305386
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 BC, Petersburg, 300. lecie dynastii Romanowych
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stempel głęboki, niewielkie uszkodzenie obrzeża awersu, ale bardzo ładnie zachowana moneta, patyna, połysk menniczy
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 140

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  230 zł
8)  220 zł