Rosja, połtina, 1857 СПБ ФБ

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, połtina, 1857 СПБ ФБ

Rosja, połtina, 1857 СПБ ФБ

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:58:00
306650
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, połtina, 1857 СПБ ФБ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, ładna moneta w pudełku NGC 2191253-029 z oceną AU 55
Literatura: Bitkin 51, Adrianov 1857а

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 182

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  230 zł
10)  220 zł