Śląsk, 3 krajcary, 1622 HR

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1622 HR

Śląsk, 3 krajcary, 1622 HR

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:34:40
306555
Opis: Śląsk - miasto Wrocław - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1622 HR, Wrocław
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: E.-M. 577 (R), F.u.S. 3485

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 538

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  90 zł
8)  70 zł
9)  60 zł