Śląsk, 1/2 krajcara jednostronne, 1684

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:30:00
306486
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Krystian Ulryk I 1664-1704, 1/2 krajcara jednostronne, 1684, Oleśnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2388, Klein-Raff 130

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118

1)  90 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  38 zł
5)  36 zł