Śląsk, 3 krajcary, 1655

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1655

Śląsk, 3 krajcary, 1655

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:25:20
306563
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski 1639-1663, 3 krajcary, 1655, Brzeg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: E.-M. 144, F.u.S. 1741, Grandowski 55.3K.12.01 (R7)

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 412

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 050 zł
4)  960 zł
5)  700 zł
6)  340 zł
7)  320 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  180 zł
11)  170 zł
12)  160 zł
13)  150 zł
14)  100 zł
15)  90 zł