Śląsk, 3 krajcary kiperowe, 1622

Literatura, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 20-08-2020 21:25:00
306522
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1653, 3 krajcary kiperowe, 1622, Legnica, na awersie rozetka na końcu napisu otokowego, na rewersie znak menniczy
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 116 (R1), F.u.S. 1695

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  100 zł